PolskiAngielski
+48 506 052 351
Strona główna » AKTUALNOŚCI » Włączniki dotykowe do światła dla Twojego domu
Kategorie Producenci

Szukaj

Nasze hity

HitWtyczka gumowa kątowa 230V IP44

Wtyczka gumowa kątowa 230V IP4413,58 zł brutto11,04 zł netto

Włączniki dotykowe do światła dla Twojego domu

Data dodania: 30-01-2018

Panele i włączniki dotykowe do światła dla Twojego domu

Nasza oferta stanowi odpowiedź na potrzeby użytkowników nowoczesnych instalacji domowych. Włączniki dotykowe z optymalnie dobranymi dodatkami stanowią praktyczny element w wystroju wnętrz. Usprawniają obsługę różnych systemów domowych, a przy tym świetnie się prezentują zarówno w klasycznie urządzonych wnętrzach, jak i nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeniach. W naszym asortymencie obok włączników światła znajdują się także modele dedykowane do sterowania żaluzjami, do dzwonków, do ściemniaczy, itp.

Dopełnieniem każdego włącznika jest panel dotykowy i ramka, a w określonych modelach także piloty i dodatkowy osprzęt. W naszej ofercie znajdują się bardzo eleganckie panele szklane, które dobrze współgrają z ramkami aluminiowymi bądź szklanymi. Tworzą w ten sposób spójną estetycznie całość, jednocześnie odporną na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Staramy się systematycznie rozbudowywać naszą ofertę, wprowadzając do niej nowe propozycje produktów. Inspirujemy się otoczeniem, mając jednocześnie na uwadze stale zmieniające się potrzeby konsumentów. Zależy nam na dostarczeniu rozwiązań, które cechuje harmonia estetyki i funkcjonalności. Podejmujemy także odważne decyzje, wprowadzając nowatorskie pomysły na rynek.
 

Informacje o produktach serii Touchme
Seria Touchme charakteryzuje się niezwykłą estetyką i jakością wykonania. Panele zewnętrzne wykonane z cienkiego, hartowanego szkła zapewniają niezwykle nowoczesny i unikatowy wygląd, który dopełni estetyką każde pomieszczenie. Seria wykonana jest w trzech klasycznych i zarazem uniwersalnych kolorach, co pozwala zastosować te produkty w każdym wnętrzu. Całości dopełnia efekt polerowanej powierzchni szkła, który nadaje charakter i piękno.

W pełni bezpieczny panel dotykowy zapewnia komfortowe użytkowanie. Kompletna oferta składa się z wyłączników (pojedynczych i podwójnych), wyłączników roletowych, krzyżowo - schodowych, gniazd 2p+z, TV, SAT,antenowe,USB. Wyłączniki można obsługiwać za pomocą pilota, co podkreśla funkcjonalność. Moc obciążeniowa 800W pozwala użytkownikowi na wszechstronność w zastosowaniu. System montuje się w standardowych puszkach fi 60mm.

Panele i ramki wykonane z hartowanego szkła wycinane są z niezwykłą dokładnością i precyzją, przy użyciu najnowszej technologii. Szkło nawet po rozbiciu nie rozpryskuje się, tworząc efekt "popękanej szyby" jak na przykład w przypadku szyby samochodowej. Symbole na panelach podświetlone diodami LED dają gwarancje nowoczesnego wyglądu i stylu.

SCE24.PL


 
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii AKTUALNOŚCI