Strona główna » Płatności
Kategorie Producenci

Szukaj

Nasze hity


Opinie o produktach

Płatności


PŁATNOŚCI ON-LINE

Najpopularniejszą formą płatności internetowych w Polsce są przelewy elektroniczne – praktycznie każda osoba posiada bankowość elektroniczną. Dotpay oferuje najszerszy dostęp do przelewów elektronicznych. Wśród nich znajdują się w pełni automatyczne szybkie transfery PayByLink. Usługa PayByLink polega na pełnej integracji procesu płatności z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać danych, a pomyłka jest niemożliwa. Realizacja płatności tym kanałem to zaledwie kilkanaście sekund.

ODROCZONE PŁATNOŚCI
Podczas finalizowania transakcji wybieramy opcję DOTPAY i tam w kolejnym kroku będziemy mogli wybrać opcję płatności na RATY lub PAYPO (odroczone płatności)

 

RATY ON-LINE
                                 
 

Raty online to formy płatności pozwalające kupującemu uzyskać szybką pożyczkę. Umożliwiamy naszym Klientom bezpośredni dostęp do banku i wystąpienie o kredyt bankowy. Po otrzymaniu informacji z banku o udzieleniu kredytu zamówienie zostaje przekazane do realizacji. Proces kredytowy przebiega online, bez wychodzenia z domu, podpisywania umowy ani zaświadczeń o zarobkach. Zakres kwot, dla których kupujący może otrzymać pożyczkę to 300 zł – 20 000 zł, a okres spłaty rat może wynosić od 3 miesięcy do 3 lat.

Wśród oferowanych przez Dotpay systemów ratalnych są:

  • erata – raty z Dotpay (współpraca z Alior Bank),
  • mRaty (współpraca z mBank)


Przejdź do strony głównej
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu